Pierwsze centrum wyprzedażowe w Szczecinie!

Outlet Park Szczecin – niebawem ta nazwa podbije serca wszystkich wielbicieli markowej odzieży w atrakcyjnych cenach. Niszę na rynku centrów wyprzedażowych w Polsce postanowiła wykorzystać kielecka firma Echo Investment.

Spółka jest właścicielem rozległego terenu na Prawobrzeżu. Początkowo jej plany zakładały budowę na tym obszarze dużej galerii handlowej Astra. Zauważono jednak, że tego typu obiekty w Szczecinie już się znajdują i trudno byłoby przekonać mieszkańców do kolejnej zwykłej galerii.

Outlet Park Szczecin nie będzie kolejną zwyczajną galerią, a dużym centrum sprzedaży outlet. Oznacza to, że swoje markowe sklepy będzie tu miało wiele prestiżowych marek odzieżowych. Outlet oznacza nieużywany towar pochodzący z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, licytacji, zwrotów konsumenckich, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Przeważnie są to produkty wysokiej jakości, które zadowolą przeciętnego konsumenta. Ich nadzwyczajną zaletą jest niska cena – czasem wielokrotnie niższa od cen innego asortymentu danego producenta.

Inwestor przy okazji zaznaczył, że pomimo zmiany planów co do przeznaczenia obiektu – nie zrezygnuje z pomysłu zlokalizowania w nim kina wielosalowego. Realizacja pierwszego etapu inwestycji ma się rozpocząć już na początku przyszłego roku.